262 Silver, jewellery and objects of art > Emlékpohár

1507. Emlékpohár

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, lapracsiszolt, zománcfestett, aranyozott üveg, "Éljen a haza" és "Emlékül" feliratokkal, festése kopott, talpán apró hibával

m: 11,5 cm