262 Silver, jewellery and objects of art > Talpas pohár

1503. Talpas pohár

osztrák vagy cseh, 19. sz. második fele, színtelen üveg, hámozott tejüveg réteggel, 6 festett képmező, fényes aranyozással, talpán apró csorbulással

m: 12,4 cm