262 Silver, jewellery and objects of art > Talpas pohár

1502. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. első fele, királykék kalcedonüveg, plasztikus lándzsaleveles-virágos motívummal, ezüstnitrát festéssel és fényes aranyozással

m: 16,2 cm