262 Silver, jewellery and objects of art > Talpas pohár

1519. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. első fele, királykék kalcedonüveg, nyolc lapra fazettált öblös test, ezüstnitráttal festett madaras-pillangós-bogaras-virágos díszítés, fényes aranyozással

m: 12,4 cm