264 Paintings and sculptures of art from the Saphier-collection II - Day 2 > A sárga ház, 1903

605. Fazakas M. signed

A sárga ház, 1903

oil on cardboard

32*43 cm

j.j.l.: Fazakas M. 1903

sérült