264 Paintings and sculptures of art from the Saphier-collection II - Day 2 > Gőzösök a kikötőben, 1907

419. Rapp J. signed

Gőzösök a kikötőben, 1907

oil on canvas

50*61 cm

j.j.l.: Rapp J. 1907 I./23.

sérült