264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Gőzösök a kikötőben, 1907

419. Rapp J. jelzéssel

Gőzösök a kikötőben, 1907

olaj, vászon

50*61 cm

j.j.l.: Rapp J. 1907 I./23.

sérült