Korábbi katalógusok

Néprajzi tárgyak

Árverés napja: 2017. március 8. 17:00
Lapozható katalógus

19-20. századi festmények és bútorok

Árverés napja: 2017. március 7. 17:00
Lapozható katalógus

222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek

Árverés napja: 2016. december 17. 11:00
Lapozható katalógus

221. Wagner János gyűjtemény

Árverés napja: 2016. december 15. 17:00
Lapozható katalógus

220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények

Árverés napja: 2016. december 13. 17:00
Lapozható katalógus

219. Néprajzi tárgyak

Árverés napja: 2016. október 12. 17:00
Lapozható katalógus

218. Festmények és bútorok

Árverés napja: 2016. október 11. 17:00
Lapozható katalógus

217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek

Árverés napja: 2016. június 2. 17:00
Lapozható katalógus

216. Régi mesterek és 19. századi festmények

Árverés napja: 2016. június 1. 17:00
Lapozható katalógus

215. Néprajzi tárgyak

Árverés napja: 2016. március 23. 17:00
Lapozható katalógus

214. 19-20. századi festmények és bútorok

Árverés napja: 2016. március 22. 17:00
Lapozható katalógus

212. Porcelánok, üvegek, ezüstök és ékszerek

Árverés napja: 2015. december 18. 17:00
Lapozható katalógus

212. Művészeti tárgyak, bútorok és szőnyegek

Árverés napja: 2015. december 17. 17:00
Lapozható katalógus

211. 19 - 20. századi festmények

Árverés napja: 2015. december 16. 17:00
Lapozható katalógus

211. Régi mesterek és 19. századi festmények

Árverés napja: 2015. december 15. 17:00
Lapozható katalógus

210. Néprajzi tárgyak

Árverés napja: 2015. október 14. 17:00
Lapozható katalógus

209. 19. és 20. századi festmények és bútorok

Árverés napja: 2015. október 13. 17:00
Lapozható katalógus

208. Művészeti tárgyak, ezüstök, ékszerek, bútorok, szőnyegek

Árverés napja: 2015. május 29. 17:00
Lapozható katalógus

207. Régi mesterek és 19. sz. festmények, Jótékonysági árverés, 20. sz. festmények, keleti tárgyak

Árverés napja: 2015. május 27. 17:00
Lapozható katalógus

206. 19. és 20. századi festmények és bútorok

Árverés napja: 2015. március 25. 17:00
Lapozható katalógus

205. Néprajzi aukció

Árverés napja: 2015. március 24. 17:00
Lapozható katalógus

204. Művészeti tárgyak, szőnyegek, bútorok, üvegek, ezüstök ékszerek

Árverés napja: 2014. december 10. 17:00
Lapozható katalógus

203. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények

Árverés napja: 2014. december 9. 17:00
Lapozható katalógus

202. Néprajzi tárgyak

Árverés napja: 2014. október 15. 17:00
Lapozható katalógus

201. 19. és 20. századi festmények, bútorok

Árverés napja: 2014. október 14. 17:00
Lapozható katalógus

200. Jubileumi árverés

Árverés napja: 2014. május 27. 17:00
Lapozható katalógus

198-199. Néprajzi tárgyak, 19. és 20. századi festmények

Árverés napja: 2014. március 18. 17:00
Lapozható katalógus

196. Művészeti tárgyak, szőnyegek, bútorok, ezüstök és ékszerek árverése

Árverés napja: 2013. december 14. 17:00
Lapozható katalógus

195. Régi mesterek és 19. századi festmények

Árverés napja: 2013. december 10. 17:00
Lapozható katalógus

194. Nagy József gyűjteménye

Árverés napja: 2013. október 9. 17:00
Lapozható katalógus

193. Bútorok, 19. és 20. századi festmények

Árverés napja: 2013. október 8. 17:00
Lapozható katalógus

192. Bútorok, szőnyegek, Dr. Urai László patikaedény gyűjteménye, művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek

Árverés napja: 2013. május 23. 17:00
Lapozható katalógus

191. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények

Árverés napja: 2013. május 22. 17:00
Lapozható katalógus

189-190. 19. és 20. századi festmények és Jótékonysági árverés a Pro Libertate Alapítvány javára, Néprajzi tárgyak

Árverés napja: 2013. március 26. 17:00
Lapozható katalógus