Következő aukciós időpontok

236

Szeptember 25.

19. és 20 sz.-i festmények, bútorok

Tárgyfelvétel vége: Augusztus 22.

Tárgyfelvétel

237

Szeptember 26.

Néprajzi tárgyak

Tárgyfelvétel

238

December 4 – 5.

Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények

 Tárgyfelvétel vége: Október 12.

Tárgyfelvétel

239

December 6. és 8.

Bútorok, szőnyegek, művészeti tárgyak

Tárgyfelvétel