264 Paintings and sculptures of art from the Saphier-collection II - Day 2 > Horthy és Ciano az operaházban, 1937

668. Mohács signed

Horthy és Ciano az operaházban, 1937

oil on canvas

80,5*96 cm

j.j.l.: Mohács 1937

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 41. kép, keret nélkül, sérült