668. Mohács signed
Horthy és Ciano az operaházban, 1937
oil on canvas
80,5*96 cm
j.j.l.: Mohács 1937
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 41. kép, keret nélkül, sérült