672. Holicska Nándor signed
Vérszerződés, 1931
oil on canvas
77*113 cm
j.j.l.: Holicska Nándor 1931
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 43. kép, keret nélkül, sérült