1090. Szántó Gyula signed
History of Miska Gulyás and Sári Káposzta, 1973
oil on canvas
149*84,5 cm
s.l.r.: Szántó Gyula 1973
Exhibited and included in the catalogue: Naiv festmények, 2004, 32 pic, a kép eredetije: Ismeretlen 19. századi festő: Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája képmutogató táblán, Debrecen, 19. sz. második fele, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet