264 Paintings and sculptures of art from the Saphier-collection II - Day 3 > History of Miska Gulyás and Sári Káposzta, 1973

1090. Szántó Gyula signed

History of Miska Gulyás and Sári Káposzta, 1973

oil on canvas

149*84,5 cm

s.l.r.: Szántó Gyula 1973

Exhibited and included in the catalogue: Naiv festmények, 2004, 32 pic, a kép eredetije: Ismeretlen 19. századi festő: Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája képmutogató táblán, Debrecen, 19. sz. második fele, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet