270. Old masters & 19-20th century paintings > "Nyár", 1898

203. Tull Ödön (Székesfehérvár, 1870 - Budapest, 1911)

"Nyár", 1898

oil on canvas

94,5*70,5 cm

j.b.l.: Tull 98

sérült, Kiállítva:Nemzeti Szalon Őszi kiállítása,Budapest, 1901.október, (kat. 163. "Nyár" ,olajf.1000 Korona)