203. Tull Ödön (Székesfehérvár, 1870 - Budapest, 1911)
"Nyár", 1898
olaj, vászon
94,5*70,5 cm
j.b.l.: Tull 98
sérült, Kiállítva:Nemzeti Szalon Őszi kiállítása,Budapest, 1901.október, (kat. 163. "Nyár" ,olajf.1000 Korona)