Magyar
AUCTIONS
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
CONTACT
AUCTIONS
CURRENT CATALOGUES
UPCOMING AUCTIONS
CONDITIONS OF SALE / INFORMATION
PREVIOUS CATALOGUES
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
OUR HISTORY
ASSOCIATES
CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY
PARTNERS
CONTACT
Folk art objects form the Nagyházi Collection
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-64]
Bokály
Kolozsvár, 1800 körül, mázas cserép, restaurált
21. lot
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
22. lot
Bokály
Kolozsvár, 1820 körül, mázas cserép, restaurált
23. lot
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
24. lot
Tányér
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép
25. lot
Bokály
Székelyföld, 1800 körül, mázas cserép, apró csorbulással
26. lot
Kancsó
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép
27. lot
Kancsó
Észak-Magyarország, 19. sz. eleje, mázas cserép
28. lot
29. lot
30. lot
Kancsó
Dél-Dunántúl, 19. sz. első fele, formába fújt zöld üveg
31. lot
Korsó
Nagyszőlős, 19. sz. közepe, mázas cserép, rátétes díszítéssel, sérült, mázhibás
32. lot
Butella
Csongrád, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
33. lot
Butella
Makó, 1905, mázas cserép, "Ez butellát kérded.....", mázhibás
34. lot
Butella
Hódmezővásárhely, 1883, mázas cserép, karcolt díszítéssel
35. lot
36. lot
Kupa
Nemes, 19. sz. eleje, mázas cserép
37. lot
Tányér
38. lot
Kancsó
Csúcs, (Hódmezővásárhely), 19. sz. második fele, mázas cserép
39. lot
Palack/Pálinkás butykos
Dél-Dunántúl, 19. sz. második fele, lopótök alakú kobaltkék üveg
40. lot
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-64]
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
Nagyházi Gallery
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000