Magyar
AUCTIONS
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
CONTACT
AUCTIONS
CURRENT CATALOGUES
UPCOMING AUCTIONS
CONDITIONS OF SALE / INFORMATION
PREVIOUS CATALOGUES
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
OUR HISTORY
ASSOCIATES
CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY
PARTNERS
CONTACT
Folk art objects form the Nagyházi Collection
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-64]
Bokály
Erdély, 19. sz. eleje, mézszínű üveg kettős domború gyűrűvel, sérült
41. lot
Márcos pohár
Zemplén, 19. sz. eleje, mézszínű hutaüveg
42. lot
Tányér
Erdély, 19. sz. első fele, kobaltkék, hullámos peremű hutaüveg
43. lot
Szűrőtál
Erdély, 19. sz. vége, égetett cserép
44. lot
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
45. lot
46. lot
Borotvatok
Somogy megye, 1875, faragott, vésett és karcolt díszítésű fa, "Szabó Lászlóé ez az emlék...." felirattal
47. lot
48. lot
Vászonfeszítő
Kalotaszeg, 1860, faragott, vésett fa
49. lot
50. lot
Mángorló
Alföld, 19. sz. vége, faragott fa, vésett díszítéssel, "Lakatos Juliska" felirattal
51. lot
Mángorló
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott fa, vésett díszítéssel, BJ monogrammal
52. lot
Borotvatok
Debrecen, 1855, faragott fa, vésett díszítéssel, "Francescho Fabris" felirattal, sérült
53. lot
Borotvatok
Somogy megye, 1868, faragott, karcolt díszítésű fa
54. lot
Borotvatok
Somogy megye, 1856, faragott, karcolt, spanyolozott fa
55. lot
Borotvatok
Somogy megye, 1838, faragott, karcolt fa
56. lot
Ivóedény/Kobak (tök)
Somogy megye, 1940, Kapoli Antal munkája, lopótök karcolt mintával, restaurált
57. lot
Ivócsanak
Nógrád megye, 1847, faragott fa
58. lot
Párnahuzat
erdélyi szász, 19. sz. vége, vászon, griffmadaras keresztszemes hímzéssel
59. lot
60. lot
[1-20]
[21-40]
41-60
[61-64]
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
Nagyházi Gallery
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000