Magyar
AUCTIONS
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
CONTACT
AUCTIONS
CURRENT CATALOGUES
UPCOMING AUCTIONS
CONDITIONS OF SALE / INFORMATION
PREVIOUS CATALOGUES
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
OUR HISTORY
ASSOCIATES
CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY
PARTNERS
CONTACT
Folk art objects form the Nagyházi Collection
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-64
Terítő
erdélyi szász, 1868, vászon, szálán varrott keresztszemes hímzéssel
61. lot
Ágyterítő
erdélyi szász, 1852, vászon, keresztszemes hímzéssel, szálvonásos betéttel
62. lot
Terítő
erdélyi szász, 1852, fehér finom vászon, selyemszál láncöltéses hímzéssel, csipke betéttel
63. lot
Talpas kereszt
magyar, 18. sz. vége, faragott fa, tűzaranyozott bronz korpusz
64. lot
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-64
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
Nagyházi Gallery
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000