Magyar
AUCTIONS
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
CONTACT
AUCTIONS
CURRENT CATALOGUES
UPCOMING AUCTIONS
CONDITIONS OF SALE / INFORMATION
PREVIOUS CATALOGUES
CONSIGNMENT
WEBSHOP
NEWS
ABOUT US
OUR HISTORY
ASSOCIATES
CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY
PARTNERS
CONTACT
271. Decorative art, furniture, carpets
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-997
Türkmén "Yomud" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, Kepse gül motívummal, sérült, lyukas, 299*212 cm
981. lot
Türkmén "Alti Bolaq" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, sérült, 152*94
982. lot
Iráni "Khamseh" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, sérült, 200*165 cm
983. lot
Türkmén "Tekke" főszőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, egyik végén szakadással, 292*219 cm
984. lot
Anatóliai "Panderma" imaszőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, kis sérüléssel, 147*109 cm
985. lot
Kaukázusi "Kuba - Zejhur" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózással, egyenletesen kopott, 320*118 cm
986. lot
Iráni imaszőnyeg
20. sz. közepe, szenné csomózás, 200*122 cm
987. lot
Anatóliai "Milas" imaszőnyeg
19. sz., gördesz csomózás, sérült, 162*108 cm
988. lot
Török "Kónya" imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült, javított, 140*105 cm
989. lot
Kaukázusi "Lezgi csillagos Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kisebb kopásokkal, 145*127 cm
990. lot
Anatolian kilim curtain
c. 1900, woven technique
991. lot
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, végén hiányos, 287*137 cm,
992. lot
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, kis kopásokkal, 242*137 cm
993. lot
Kaukázusi "Gendje" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, kisebb sérülésekkel, 240*113 cm
994. lot
Caucasian rug
beginning of 20th c., Ghiordes knot, worn, incomplete
995. lot
Kaukázusi "Gendje" futószőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, sérült, 425*138 cm
996. lot
Iráni "Heriz" szőnyeg
20. sz. közepe, szenné csomózás, egyenletesen kopott, kis sérüléssel, 310*280 cm
997. lot
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-997
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
Nagyházi Gallery
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000
OUR SERVICES
AUCTIONING
COMMISSION
VALUATION
RESTORATION
PHOTOGRAPHY
INSURANCE
EXPORT LICENCE
TRANSPORTATION
1055 Budapest, Balaton u. 8.
(+ 36 1) 475-6000