271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-997
Türkmén "Yomud" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, Kepse gül motívummal, sérült, lyukas, 299*212 cm
981. tétel
Türkmén "Alti Bolaq" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, sérült, 152*94
982. tétel
Iráni "Khamseh" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, sérült, 200*165 cm
983. tétel
Türkmén "Tekke" főszőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, egyik végén szakadással, 292*219 cm
984. tétel
Anatóliai "Panderma" imaszőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, kis sérüléssel, 147*109 cm
985. tétel
Kaukázusi "Kuba - Zejhur" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózással, egyenletesen kopott, 320*118 cm
986. tétel
Iráni imaszőnyeg
20. sz. közepe, szenné csomózás, 200*122 cm
987. tétel
Anatóliai "Milas" imaszőnyeg
19. sz., gördesz csomózás, sérült, 162*108 cm
988. tétel
Török "Kónya" imaszőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, sérült, javított, 140*105 cm
989. tétel
Kaukázusi "Lezgi csillagos Kazak" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kisebb kopásokkal, 145*127 cm
990. tétel
Anatóliai kilin függönyszárny
1900 körül, szövött technika, 433*78 cm
991. tétel
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, végén hiányos, 287*137 cm,
992. tétel
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, kis kopásokkal, 242*137 cm
993. tétel
Kaukázusi "Gendje" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, kisebb sérülésekkel, 240*113 cm
994. tétel
Kaukázusi futószőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, kopott, végein hiányos, 335*103 cm
995. tétel
Kaukázusi "Gendje" futószőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, sérült, 425*138 cm
996. tétel
Iráni "Heriz" szőnyeg
20. sz. közepe, szenné csomózás, egyenletesen kopott, kis sérüléssel, 310*280 cm
997. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-997
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS