Kardbojt
magyar, 19. sz. vége, aranyszínű fémszál, hímzett magyar korona díszítéssel, szíja kopott, h: 46 cm
721. tétel
Notesz tartó
magyar, 20. sz. első fele, nikkelezett fém, szarvas ábrázolással, 10,5*10,5 cm
722. tétel
Vadásztőr
magyar, 20. sz. eleje, öntött bronz, vadász szimbólumokkal, markolata vaddisznó fejjel, vadászkutyákkal és agancs nyéllel, bőr tokban, eredeti zsinórozással, h: 45 cm
723. tétel
Gyalogsági tiszti szablya
Osztrák - Magyar Monarchia, 19. sz. második fele, 1837 mintájú acél penge, bőrrel borított markolattal, hüvellyel, h: 99,5 cm
724. tétel
Gyufatartó pár
osztrák vagy német, 1900 körül, bronz, márvány talapzaton, m: 14 cm, 13 cm
725. tétel
Asztali fényképtartó
osztrák, 19. sz. vége, színes zománc, fém intarziával, kis sérülésekkel, 13,5*14 cm
726. tétel
Tintatartó
Bécs, 1910 körül, zöld öntött üveg, ezüst szerelék: Bécs 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes finomság, "MS" mesterjegy, eredeti üvegbetéttel, 12*7,5*7,5 cm
727. tétel
Kovácsoló puttók
osztrák, 19. sz. vége, ezüstözött fém, gránit talapzaton, 12*12*7 cm
728. tétel
Szent Simon és Szent András apostol
osztrák, 19. sz. első fele, bronz, vésett feliratokkal, m: 13,5 cm
729. tétel
Csiga alakú hamutartó
magyar, 20. sz. első fele, faragott, festett fa, 14*28,5 cm
730. tétel
Gyíkos váza
magyar, Horthy Pál (1865-1907), patinázott ón, m: 18 cm
731. tétel
Váza
magyar, 20. sz. közepe, vörösréz, sérült, m: 25 cm
732. tétel
Ágaskodó agár
magyar, 20. sz. első fele, faragott fa, m: 21,5 cm
733. tétel
Díszdoboz - Lopakodó párduc
magyar, 20. sz. első fele, faragott, festett fa, elforgatható teteje alatt bársony borítású tároló résszel, kulcs hiányzik, 20*37*13,5 cm
734. tétel
Zománctábla - Senator cigaretta
magyar, 20. sz. eleje, "Itt kapható a legfinomabb Senator cigaretta papír és hüvely", festett, préselt fémlemez, sérült, hiányos, 72,5*24 cm
735. tétel
Zománctábla - Bosch
magyar, 20. sz. első fele, j.j.l.: Brenner, Győr 8., sík, sérült, 48*64 cm
736. tétel
Zománctábla - Gargoyle Mobiloils
Zománcgyár Budafok, 1930 körül, sík sablon, kétoldalas, sérült, 40*60 cm
737. tétel
Reklámtábla - Rotbart Zsilett
738. tétel
Kaspó
osztrák, 19. sz. második fele, préselt, kalapált réz, "BA" monogrammal és nemesi koronával, 23,5*28 cm
739. tétel
Íróasztal dísz
magyar, 20. sz. közepe, Kisfaludy Stróbl Zsigmond Szabadság szobor makettje, fém, márvány talapzaton, 19*25*16 cm (talapzattal)