Támlásszék
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, sérülésekkel, 88*43*38 cm
841. tétel
Tükör és falikar pár
magyar, 20. sz. első fele, faragott, aranyozott hársfa csiszolt tükörlappal,, tükör: 133*72,5 cm, falikar: 21*19 cm
842. tétel
Kandalló óra
843. tétel
Kandalló óra
844. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, hársfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, 70*60 cm
845. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 108*66 cm
846. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, nyolckarú, m: 84 cm
847. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, nyolckarú, m: 123 cm
848. tétel
Keretóra
849. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. első fele, fa korpuszon aranyozott blondelmasszás díszítéssel, külső: 170*133 cm,
850. tétel
Kandalló óra és kandeláber pár
német, 1900 körül, felesütős szerkezet, márvány óraház, zománcozott számlappal, aranyozott sárgaréz veretekkel, működőképes, óra m: 41 cm, kandeláber m: 48 cm
851. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, 98*78 cm
852. tétel
Keretóra
magyar, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott blondelmasszás keretben, zománcozott római számos számlapingával, hátlap pótolt, működőképes, 56,5*41,5 cm
853. tétel
Szekrényóra
854. tétel
Kandalló óra
855. tétel
Komód
magyar, 19. sz., tömör diófa faragott díszítéssel, bronzveretekkel, kulcs nélkül, sérült, 84*126*63 cm
856. tétel
Leveles doboz
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, paliszander,topolyafa és jávorfa intarziával, "E. J." tulajdonosi monogrammal, kulccsal, 17,5*25*22 cm
857. tétel
Szekrényke
magyar, 18. sz. vége, tölgyfa, faragott díszítéssel alul egy fiókkal, eredeti zárszerkezet, 1 db kulccsal, zár nem működik, sérült, 91*80*42 cm
858. tétel
Állóóra
859. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa csiszolt tükörrel, 63*44 cm