271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tükör és falikar pár

842. Tükör és falikar pár

magyar, 20. sz. első fele, faragott, aranyozott hársfa csiszolt tükörlappal,, tükör: 133*72,5 cm, falikar: 21*19 cm