271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

855. Kandalló óra

osztrák, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, diófa borítású tok, fekete lakkfestett részekkel, öntött sárgaréz rátétekkel, kulccsal, ingával, számlap sérült, működőképes, m: 46 cm