844. Kandalló óra
francia, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, zománcfestett, arab számos számlap, aranyozott bronz tok, faragott vörösmárvány díszítésekkel, ingával, kulccsal, működőképes, m: 50 cm