Ékszertartó szekrényke
741. tétel
Falikút
India, 19. sz. vége, öntöttvas, 42*53 cm
742. tétel
Kerti füstölő
743. tétel
Buddhista imakönyv
Délkelet-Ázsia, Burma (?), 20. sz. eleje, aranyozott szélekkel, pálmalevél lapokon karctollal írott imaszövegek, lakkfestett fa elő- és hátlap, 51*5,7 cm
Tekercskép
Japán, 19. sz. második fele, akvarell, tus, papír, sziklás táj ábrázolással, j.f. jelzett, hátoldalán is szignált, csont végződésű tekercsen, kis sérüléssel, 201*57,5 cm
748. tétel
Imakönyv
Thaiföld vagy Burma, 19. sz. vége, tus, papír, színes tempera figurális illusztrációkkal, préselt, aranyozott papírmasé elő- és hátlap, kissé sérült, beázás nyomokkal, 65,5*14*9,3 cm
749. tétel
Pénzes láda
India, 19. sz., bronz, 16*14,5*12,5 cm
750. tétel
Buddha
Vietnám vagy Laosz, 19. sz. második fele, faragott, lakkfestett fa, lótuszvirág talpazaton, aranyozása kopott, m: 44,5 cm
751. tétel
Tzakli - Buddha
Mongólia, 19. sz., tempera, vászon, 17*13 cm
752. tétel
Tzakli - Begtse Tanvédő Istenség
Mongólia, 19. sz. vége, tempera, vászon, 19,5*14,2 cm
753. tétel
Tzakli - Padmasambhava
Tibet, 19. sz. vége, tempera, vászon, 17*14 cm
754. tétel
Hímzés
Kína, 20. sz., bársony alapon fémszálas és selyem hímzés, 90*79 cm
755. tétel
Fényképalbum
Japán, 20. sz. eleje, lakk fedőlapján plasztikus csont és gyöngyház díszítéssel, belsejében festett selyem fényképtartó lapokkal, sérült, 25*26*6 cm
756. tétel
Tanka - Vadzskravana Istenség
Nepál, 20. sz. eleje, tempera, vászon, selyem keretezéssel, 105*63 cm
757. tétel
Tanka - Buddha
Mongólia, 19. sz., tempera, vászon, selyem keretezéssel, sérült, 110*70 cm
758. tétel
Triptichon - Jelenet a japán császári udvarból
Toyohara Chikanobu (1838 - 1912), 19. sz. vége, színes fametszet3 lapból összeállítva, j.j.lent és fent.: készítő jel, 36,5*73 mm
759. tétel
Vázapár
Kína, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, gazdag virágos dekorral, énekesmadár párokkal, oroszlánfejes fülekkel, jelzés nélkül, m: 42,5 cm