749. Imakönyv
Thaiföld vagy Burma, 19. sz. vége, tus, papír, színes tempera figurális illusztrációkkal, préselt, aranyozott papírmasé elő- és hátlap, kissé sérült, beázás nyomokkal, 65,5*14*9,3 cm