271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tekercskép

747. Tekercskép

Japán, 1900 körül, tempera, tus, papír tájkép ábrázolással, jelezve b.f., j.l. pecsételt jelzet, csont végű tekercsen sérült, 205*53 cm