Tükör
magyar, 19. sz. vége, fekete lakkfestett, faragott fa, puttófej díszítéssel, sérült, 158*126 cm
881. tétel
Szivarkínáló - Humidor
osztrák, 19. sz. vége, mahagóni borítással, csont és ón intarziával, belsejében sárgaréz szivartartó szerelékkel, sérült, m: 31 cm
882. tétel
Paraván
magyar, 19. sz. vége, fekete lakkfestett faragott fa lábazaton, festett téli falurészlet, jelzett: Andor Adrienne 1883, 73,5*52,5 cm
883. tétel
Szalonasztal
884. tétel
Kabinetszekrény
885. tétel
Zenegép
886. tétel
Úti íróasztal
887. tétel
Verkli
888. tétel
Könyvespolc
magyar, 20. sz., diófa és bükkfa fekete lakkfestett díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, 283*243*36,5 cm
889. tétel
Irattartó szekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, csiszolt üveglapokkal, három részből álló, 3 db kulccsal, sérült, 220*104*35 cm
Smizett
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, 9 fiókkal, sérült, 1 db zárszerkezettel, 1 db kulccsal, 141*49*32 cm
892. tétel
Írószekreter
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, lehajtható írólappal, öntött sárgaréz veretekkel, sérült, 163*103,5*54,5 cm
893. tétel
Szervizasztal
angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, esztergált lábazaton, asztallap két oldalon lehajtható, görgőkön, kis sérüléssel, 72*103*91 cm, lehajtva: 72*91*17 cm
894. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, csiszolt, színtelen kristály, sárgaréz szerelékkel, 16 karú, h: 125 cm
895. tétel
Csillár
magyar, 20. sz. eleje, csiszolt színtelen kristály, fém szerelékkel, 12 karú, h: 85 cm
896. tétel
Tükör
Murano, 1920 körül, csiszolt színtelen és kobaltkék üveg, sérült, hiányos, 100*90 cm
897. tétel
Csillár
cseh, 1900 körül, színtelen csiszolt kristály, aranyozott öntött sárgaréz veretekkel, sérült, h: 114 cm
898. tétel
Csillár és 3 db falikar
magyar, 20. sz. eleje, csiszolt, színtelen kristály, sárgaréz szerelékkel, nyolckarú, h: 64 cm, falikar h: 28 cm
899. tétel
Falióra
Bécs, 19. sz. eleje, egysúlyos, ingás regulátor szerkezet, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlappal, diófa tokban, 1 db súllyal, kulcs pótolt, 88*22*7 cm