885. Kabinetszekrény
spanyol, 18. (?) sz., ébenfa, elefántcsont intarziával, tűzaranyozott bronz rátétekkel, belsejében 21 kis fiókkal, Herkules, Merkúr és római császár figura tűzaranyozott bronz szobrával, 58*87*30,5 cm