Vasút modell, PÉVÉ "A Pannónia Express"
921. tétel
Asztali lámpa
Nyugat - Európa, 20. sz. közepe, krómozott fém és alumínium, hajlítható szárral, asztallapra rögzíthető, h: 72 cm
922. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. vége, jelzett: "A la cloche d'or L. Boutry Lille", márvány óraház, zománcozott, római számos számlappal, ingával, kulcs nélkül, működőképes, 26*22,5*13 cm
923. tétel
Hajóbőrönd
1920 körül, fa korpusz, fém veretekkel, belsejében eredeti akasztókkal, fiókokon vászon borítással, zár jelzett: Ermett, sérült, görgők utólagosak, 112*57*59 cm
924. tétel
Posztamens pár
magyar, 20. sz. első fele, fekete lakkfestett fa, faragott és vésett díszítéssel, elefántok agyara bükkfa, sérült, m: 85 cm, d: 42 cm
925. tétel
Talapzat
angol, 19. sz. vége, öntöttvas, aranyozott, puttófej díszítéssel, m: 47 cm
926. tétel
Varróasztalka
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, 78*63,5*46,5 cm
927. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott és esztergált díszítéssel, sérült, m: 104,5 cm, d: 34 cm
928. tétel
Szék, 4 db
magyar, 20. sz. első fele, tömör diófa, faragott díszítésekkel, kis sérülésekkel, 102*46*47 cm
929. tétel
Fotel pár
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, kárpitozása felújított, 95*78*81 cm
930. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, oroszlánkarmos lábakkal, kis sérüléssel, m: 104,5 cm, d: 30,5 cm
931. tétel
Etager
magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, esztergált lábazaton, 126*76*30 cm
932. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, diófa, faragott díszítéssel, lapja sérült, m: 119 cm, d: 30 cm
933. tétel
Szalongarnitúra, 6 db-os
934. tétel
Karszék
magyar, 20. sz. eleje, mahagóni, ülőlapján bőr borítással, réz szegecsekkel, bőr kopott, 106*62*57 cm
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, kárpitozása felújított, kanapé: 94*162*74 cm, fotel: 82,5*57*74 cm
937. tétel
Játékasztal
938. tétel
Asztali óra - Cronométer
939. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, fa korpuszon,, aranyozott blondelmassza díszítéssel, 94*79,5 cm