271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalongarnitúra, 6 db-os

934. Szalongarnitúra, 6 db-os

magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, kis sérüléssel, kanapé: 104*140*58 cm, asztal: 77*89,5*54,5 cm, karszék: 97*68*67 cm, támlásszék: 92*46*46 cm