Bokály
Felvidék, 19. sz., festett,, mázas cserép, talpán karcolt "CK" jelzet, kis hibával, m: 20,7 cm
801. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és cseresznyefa intarziával, sárgaréz zárpajzsokkal, sérült, 1 db kulccsal, 190*142*62 cm
802. tétel
Írószekreter
803. tétel
Írókomód
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kis sérülésekkel, 1 db kulccsal, 102*92*52 cm
804. tétel
Tálalószekrény
805. tétel
Asztalka
magyar, 19. sz. vége, asztallap fenyőfa alapon diófa borítással intarziás díszítéssel, faragott bükkfa lábazaton, 54*44*44 cm
806. tétel
Szalonasztal
osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon habos kőris és diófa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérülésekkel, 75*98,5 cm
807. tétel
Sarok tálalószekrény
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófaborítással, jávorfa intarziával, középen egy fiókkal, öntött bronz zárpajzsokkal, 2 db kulccsal, 222*94*47 cm
808. tétel
Tálalószekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, faragott díszítéssel, alsó részén 3 fiókkal, öntött bronz veretekkel, egyik üveg repedt, 232*180*54 cm
809. tétel
Padláda
olasz, 19. sz., diófa, faragott figurális díszítéssel, reneszánsz láda másolata, kis sérüléssel, 117*185*56 cm
810. tétel
Ún. szárnyas lanterna óra
angol, 18. sz. első fele, vésett, cizellált bronz tok, római és arab számos számlap, jelzés nélkül, lánccal, két súllyal (fa posztamenssel), m: 34 cm
811. tétel
Tálalószekrény
osztrák, 18. sz. vége, pácolt fenyőfa, fém veretekkel,három fiókkal, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, sérült, 204*116*57 cm
812. tétel
Kis komód
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, későbbi bronz veretekkel, sérült, 73*65*35 cm
813. tétel
Emeletes írószekreter
814. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. eleje, tölgyfa lap, faragott diófalábazaton, griffmadaras díszítéssel, 60*111 cm
815. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, faragott bükkfa lábazata sérült, 95*64,5*70 cm
816. tétel
Emeletes írószekreter
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, öntött bronz veretek utólagosak, sérült, 175*130*73 cm
817. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófaborítással, topolyafa intarziával, lábazatán, faragott és esztergált díszítéssel, egy fiókkal, 78*123,5*69,5 cm
818. tétel
Smizett
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófaborítással, jávorfa intarziával, öntött, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült, 92*63,5*43,5 cm
819. tétel
Könyvszekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, 1 db kulccsal, 193*132*46,5 cm