271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írókomód

804. Írókomód

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kis sérülésekkel, 1 db kulccsal, 102*92*52 cm