271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Emeletes írószekreter

814. Emeletes írószekreter

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, paliszander és jávorfaintarziával, felső részén ajtó mögött két kis fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel és bronz veretekkel, 1 db kulccsal, sérült, hiányos, 180*130*67 cm