271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalonasztal

807. Szalonasztal

osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon habos kőris és diófa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérülésekkel, 75*98,5 cm