271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Tálalószekrény

812. Tálalószekrény

osztrák, 18. sz. vége, pácolt fenyőfa, fém veretekkel,három fiókkal, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, sérült, 204*116*57 cm