802. Kétajtós ruhásszekrény
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és cseresznyefa intarziával, sárgaréz zárpajzsokkal, sérült, 1 db kulccsal, 190*142*62 cm