Szalongarnitúra, 3 db-os
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, sérült, 97*139*56 cm
901. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, asztal: 76*104 cm, karosszék: 112*75*68 cm
902. tétel
Posztamens, 2 db
magyar, 1900 körül, cseresznyefa és bükkfa, faragott díszítéssel, egyik lapja sérült, m: 103 cm, d: 32 cm, 34 cm
903. tétel
Szervizasztal
osztrák, 1900 körül, tömör diófa és diófa borítással, állítható lapokkal, lábazatán esztergált díszítéssel, alsó lap sérült, 101*98*55 cm
904. tétel
Karszék
magyar, 20. sz. eleje, tömör diófa lábazatán faragott díszítéssel, kárpit sérült, 120*83*91 cm
905. tétel
Karszék
magyar, 20. sz. eleje, tömör diófa lábazatán faragott díszítéssel, kárpitja sérült, 120*83*74 cm
906. tétel
Fésülködő asztal
907. tétel
Szalonasztal
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, lábazatán fekete lakkfestett díszítéssel, 70,5*95 cm
908. tétel
Állótükör
magyar, 20. sz. eleje, diófa borítással, állítható tükörlappal, három fiókkal, 192*115*47 cm
909. tétel
Tálalószekrény, 2 db
910. tétel
Női toalettasztal
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon rózsafa borítással, intarziás díszítéssel, felnyíló lapján tükörrel, sütött sárgaréz veretekkel, felújított, 72*80*47 cm
911. tétel
Etager
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált lábazaton, 122*77*35,5 cm
912. tétel
Etager
magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, esztergált lábazaton, 120*70*30 cm
913. tétel
Hintaszék
osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt bőr kárpit sérült, 113*57*120 cm
914. tétel
Zongoraszék
osztrák, 1900 körül, Thonet, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt ülőkéje állítható magassággal, 47*39,5 cm
915. tétel
Karszék
osztrák, Bécs, 1900 körül, Jacob und Josef Kohn, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt ülő - és hátlappal, felújított, 96*62,5*52 cm
916. tétel
Karszék
osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt, mahagóni színűre pácolt bükkfa, sérült, 79*65*62 cm
917. tétel
Szalonasztal
osztrák, Thonet, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, asztallap mahagóni borítással, jelzett: Thonet cédula, felújított, 75*62*50 cm
918. tétel
Lemeztartó állvány
osztrák, 1910 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, elforgatható lábazaton, sérült, 91*48*48,5 cm
919. tétel
Hajóbőrönd
1920 körül, festett fa korpusz, fém veretekkel, belsejében fiókokon textil borítással, eredeti vállfákkal, tetején: H. L. monogrammal, sérült, hiányos, 99*56,5*54 cm