271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szalongarnitúra, 3 db-os

901. Szalongarnitúra, 3 db-os

osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, sérült, 97*139*56 cm