Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, florentin stílusú, kis sérüléssel, 25,5*18,5 cm
861. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, florentin stílusú, 72*62 cm
862. tétel
Kandalló óra
863. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, római számos, zománcozott számlappal, bronz tokban, a tudomány allegóriája figurával, ingával, kulccsal, felújított, m: 38 cm
864. tétel
Kandalló óra konzollal
865. tétel
Vitrin
866. tétel
Smizett
francia, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, felújított, 1db kulccsal, 152*89*38 cm
867. tétel
Komód
868. tétel
Női íróasztalka
869. tétel
Kis komód
francia, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, felújított, 1 db kulccsal, 75*60*41 cm
870. tétel
Komód
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és paliszander intarziával, öntött, aranyozott bronz veretekkel, tetején márványlappal, felújított, 83*85*50 cm
871. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, felújított, 77*64 cm
872. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, 72*51 cm
873. tétel
Gyertyatartó
magyar, 18. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, sérült, m: 68 cm
874. tétel
Kanapé
osztrák, 1900 körül, tömör diófa, faragott, aranyozott neorokokó díszítéssel, 102*138*62 cm