271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Smizett

867. Smizett

francia, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal, felújított, 1db kulccsal, 152*89*38 cm