271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

871. Komód

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és paliszander intarziával, öntött, aranyozott bronz veretekkel, tetején márványlappal, felújított, 83*85*50 cm