271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra

863. Kandalló óra

francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott bronz tokban, középen ifjú Bacchus boroskehyellyel, ingával, kulccsal, római számos zománcozott számlappal, szerkezet tisztításra szorul, m: 42 cm