865. Kandalló óra konzollal
francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, fekete lakkfestett fa, teknőcpáncél és sárgaréz intarziával, bronz veretekkel és oromdísszel, zománcfestett római számos számlappal"Philippe F. rue 66 Palais, Royal 67" felirattal, ingával, kulccsal, működőképes