271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kandalló óra konzollal

865. Kandalló óra konzollal

francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, fekete lakkfestett fa, teknőcpáncél és sárgaréz intarziával, bronz veretekkel és oromdísszel, zománcfestett római számos számlappal"Philippe F. rue 66 Palais, Royal 67" felirattal, ingával, kulccsal, működőképes