271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Vitrin

866. Vitrin

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított üveglapokkal, faragott, aranyozott szegély - és füzér díszekkel, két oldalon nyíló ajtóval, belső világítással, hátsó tükörlappal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, 189*88*42 cm