271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

868. Komód

francia, 1900 körül, tömör mahagóni és mahagóni borítással intarziás díszítéssel, tetején márványlappal, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, felújított, 1 db kulccsal, a felső zár csukja az alsó, 87*78*40 cm