271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Könyvtartó állvány

879. Könyvtartó állvány

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, blondelmasszás díszítéssel, felújított, 136*49*55 cm