Evőeszköz tartó doboz
angol, 19. sz. vége, diófa borítású tok, intarziás szegélydísszel, csont kulcspajzzsal és kéz alakú fogantyúval, belső rész hiányzik, 32,5*24*18 cm
Női toalettasztal
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon rózsafa borítással, lapján intarziás díszítéssel, belsejében rekeszekkel, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, 72×43×32 cm
963. tétel
Női toalett asztalka
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, felnyitható lapján tükörrel, kihajtható sárgaréz gyertyatartóval, felújított, 72*52*38 cm
964. tétel
Női íróasztalka
965. tétel
Kandalló előke
osztrák, 1900 körül, öntött sárgaréz, 27*119*41 cm
966. tétel
Fonaltartó állvány
osztrák, 20. sz. első fele, hajlított nád, gőzölt, hajlított bükkfa lábakon, sérült, hiányos, 85*39,5*27 cm
967. tétel
Újságtartó
magyar, 20. sz. eleje, hajlított bükkfa nádazott oldalakkal, felújított, 41*37*22 cm
968. tétel
Ülőgarnitúra, 3 db-os
magyar, 20. sz. eleje, gőzölt, hajlított bükkfa, lábakon sérülésekkel, 78*120*50 cm, 78*62*54 cm
969. tétel
Kanapé
magyar, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, kis sérüléssel, 79*53*52 cm
970. tétel
Karszék
magyar, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, 77*119*47 cm
971. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
osztrák, 1910 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, karszék: 75*56*58 cm, kanapé: 77*123*55 cm,
972. tétel
Ülőgarnitúra, 4 db-os
magyar, 20. sz. eleje, fekete lakkfestett, gőzölt bükkfa, kárpitja pótolt, kis sérüléssel, kanapé: 71*124*42 cm, karszék. 71*52,5*42 cm
973. tétel
Redőnyös írógép asztal
svéd, 20. sz. eleje, jelzett: Atvidabergs Snickerifabrik, bükkfa, 4 fiókkal, redőny mögött kihúzható írólappal, 1 db kulccsal, 109*56*56 cm
974. tétel
Irattartó szekrényke
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, eredeti zárszerkezettel, felhúzható redőnnyel, 1 db kulccsal, sérült, 97*50*45 cm
975. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 20. sz. eleje, cseresznyefa, bársony kárpitja sérült, 88*75*76 cm
976. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kis sérüléssel, 165*129 cm
977. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kopásokkal, 196*96 cm
978. tétel
Türkmén "Salor" imaszőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, 96*99 cm
979. tétel
Türkmén "Afgán" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózással, kisebb régi javításokkal, kopásokkal, 240*150 cm