962. Játékasztal
francia, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa, intarziával, kinyitható lapján posztó rátéttel, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, nyitva: 75*116*81 77*81*58 cm