271. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ülőgarnitúra, 3 db-os

969. Ülőgarnitúra, 3 db-os

magyar, 20. sz. eleje, gőzölt, hajlított bükkfa, lábakon sérülésekkel, 78*120*50 cm, 78*62*54 cm